szamba
  [ główna | ulubiona ]
 
Strona główna
Aprobaty
Patenty
Galeria
Linki
Lista Dystrybutorów
Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników bezodpływowych.

Polecamy Państwu solidne i wytrzymałe zbiorniki bezodpływowe przeznaczone do składowania różnego rodzaju ścieków, zarówno domowych i gospodarczych.

Zbiornik bezodpływowy wykonujemy z laminatu poliestrowo-szklanego, czyli włókna szklanego wzmocnionego żywicą poliestrową. Połączenie tych komponentów wraz z nowoczesnym, opływowym kształtem i mocną konstrukcją zbiornika sprawia, że jest to produkt bardzo wytrzymały (wytrzymałość porównywalna do zbiornika żelbetonowego), a jednocześnie niezwykle lekki i doskonały jakościowo.

Polecane zbiorniki bezodpływowe znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w składowaniu ścieków, ale także jako praktyczne podziemne kontenery na wodę deszczową, która następnie może zostać wykorzystana na przykład do celów rolniczych. Są to ekologiczne, bezpieczne dla środowiska produkty, które spełniają wszelkie wymagane normy użytkowania. Ich cechy - wytrzymałość oraz stuprocentowa szczelność - zapewniają niezawodną ochronę przed wyciekaniem składowanej zawartości do gruntu, a także chronią przed przenikaniem wody do zbiornika.

zbiorniki bezodpływowe

Zbiorniki bezodpływowe produkujemy w zróżnicowanych wielkościach dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów. Są to pojemności od 2000 do 11000 litrów. Wszystkie zbiorniki posiadają specjalne przetłoczenia pozwalające na dowolne, szeregowe lub równoległe łączenie ze sobą dowolnej ich ilości oraz kombinacji. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy zapragniemy uzyskać większej pojemności zbiornik. Do każdego produktu dołączona jest przejrzysta i wyczerpująca instrukcja obsługi, pozwalająca na samodzielne zainstalowanie go na działce lub posesji przydomowej. Na bieżąco służymy również profesjonalnymi poradami w zakresie wyboru, instalacji i użytkowania zbiorników.

Jako doświadczony i rzetelny dostawca zapewniamy Państwu nie tylko niezawodne zbiorniki bezodpływowe, ale także dostarczamy kompleksową ofertę w zakresie innych produktów wykonanych z laminatu i nie tylko. Będą to między innymi przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, studzienki kontrolno-pomiarowe oraz zbiorniki przepływowe. Ponadto oferujemy filtry wodne, turbiny wiatrowe, obudowy wentylatorów i wiele innych produktów wykonanych z doskonałej klasy, wytrzymałych materiałów. Zapewniamy terminowe dostawy naszych produktów do Klientów w całej Polsce. Nasza firma dysponuje około 40 punktami dystrybucyjnymi na terenie kraju.

Zadowolenie Klientów od zawsze stanowiło priorytet naszej działalności. Dlatego też, nieustannie dostarczamy Państwu funkcjonalne, niezawodne produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi informacjami na temat naszej firmy oraz produkowanych przez nas wyrobów. Zachęcamy również do subskrypcji newslettera, dzięki któremu na bieżąco będziecie otrzymywać Państwo informacje dotyczące aktualnych ofert naszej firmy.
Zbiornik bezodpływowy 2000 l.
Zbiornik bezodpływowy 3000 l.
Zbiornik bezodpływowy 4000 l.
Zbiornik bezodpływowy 6000 l.
Zbiornik bezodpływowy 8000 l.
Zbiornik bezodpływowy 11000 l.


Instrukcja Posadowienia
Aby pobrać dokument proszę kliknąć na ikonce


Zbiornik bezodpływowy 10000 l, 14000 l, 18000 l, 22000 l, 26000 l i 30000 l - widok z góry


Aby zobaczyć większe zdjęcie / rysunek techniczny proszę kliknąć na nim.


Zapisz się do naszego systemu subskrypcji a będziesz otrzymywał informacje o każdej nowości wprowadzonej przez naszą fimę i o wszystkich naszych promocjach.
[ wyślij ]
Zbiorniki bezodpływowe
Zbiorniki przepływowe
Wyroby z laminatu
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Szamba
Studzienki kontrolno-pomiarowe
Filtry wodne
Turbiny wiatrowe
Obudowy do wentylatorów
Inne nasze produkty


Aby zalogować się do panelu klienta proszę podać poprawnie swoje dane.
[ zaloguj ]
Strona główna | Aktualności | Aprobaty | Patenty | Galeria | Linki | Kontakt
Design by Samba-AnaCom Copyright 2006 MICIŃSKI zbiorniki, szamba