szamba
  [ główna | ulubiona ]
 
Strona główna
Aprobaty
Patenty
Galeria
Linki
Lista Dystrybutorów
Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szamb plastikowych

Polecamy Państwu solidne, trwałe, w pełni ekologiczne szamba plastikowe, których ceny są bardzo atrakcyjne.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli gospodarstw domowych zainteresowanych zakupem wysokiej klasy plastikowego szamba ekologicznego w rozsądnej cenie.

Każdy produkowany przez nas zbiornik na szambo charakteryzuje się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Polecane przez nas szamba plastikowe to zbiorniki bezodpływowe lub przepływowe, tzw. separatory. Wykonujemy je z laminatu poliestrowo – szklanego, czyli włókna szklanego wzmacnianego żywicą poliestrową. Wybór tego materiału podyktowany jest chęcią dostarczania odbiorcom szamb, które będą cechowały się najwyższą trwałością. Obudowy z laminatu charakteryzują się nie tylko wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, ale także odpornością na wszelkiego rodzaju środki chemiczne i warunki pogodowe.

Plastikowe szambo MICIŃSKI jest produktem nowoczesnym – w swojej profesji wykorzystujemy innowacyjne technologie. O solidności szamb decyduje nie tylko rodzaj wykorzystywanego materiału do produkcji, ale także zastosowane rozwiązania w zakresie konstrukcji. Dzięki opływowym kształtom, zbiorniki do szamb odznaczają się porównywalną wytrzymałością, jak zbiorniki żelbetonowe.

Szamba plastikowe, w przeciwieństwie do szamb wykonanych z innego rodzaju materiałów, odznaczają się niewielką wagą. Dzięki temu, szambo z plastiku jest łatwe w montażu. Na podstawie precyzyjnej instrukcji dostarczonej do każdego zbiornika, istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania szamba.

szambo

Plastikowe bezodpływowe zbiorniki na szamba to produkty o uniwersalnym charakterze. Doskonale sprawdzą się jako podziemne zbiorniki do ścieków gospodarczych i domowych oraz mogą pełnić rolę zbiorników do wody deszczowej przeznaczonej do wykorzystania gospodarczego.

Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów z laminatu. Naszym celem jest dostarczanie gospodarstwom domowym zbiorników na szamba, charakteryzujących się najwyższym stopniem szczelności. Każde szambo plastikowe przed wysłaniem do odbiorcy poddawane jest pod tym względem restrykcyjnej kontroli. Dzięki temu Klienci mogą być pewni, że do zbiornika nie będą przeciekały wody gruntowe, a ze zbiornika nie będą wyciekały żadne nieczystości. Wysoka klasa szczelności zbiorników na szamba sprawia, że są one absolutnie bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Oferujemy szamba plastikowe o różnej pojemności. Dodatkowo, dzięki specjalnym przetłoczeniom, istnieje możliwość równoległego lub szeregowego łączenia zbiorników w celu zwiększenia pojemności.

szamba plastikowe

Proponowane zbiorniki przepływowe - separatory przeznaczone są do zbierania ścieków komunalnych. Separatory mogą także pełnić rolę osadnika gnilnego, który jest głównym elementem każdej przydomowej oczyszczalni ścieków.

Każdy zbiornik na szambo posiada aprobatę techniczną stwierdzającą przydatność do stosowania w budownictwie. Plastikowe szamba są wygodne w eksploatacji i nie wymagają żadnej konserwacji. Zamontowane według wskazówek instrukcyjnych objęte są dziesięcioletnią gwarancją.

Wybór rodzaju i pojemności szamba jest indywidualną kwestią. Osoby zainteresowane zakupem naszych wyrobów, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami. Oferujemy Państwu szamba plastikowe, których cena z pewnością miło Was zaskoczy.


Zapisz się do naszego systemu subskrypcji a będziesz otrzymywał informacje o każdej nowości wprowadzonej przez naszą fimę i o wszystkich naszych promocjach.
[ wyślij ]
Zbiorniki bezodpływowe
Zbiorniki przepływowe
Wyroby z laminatu
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Szamba
Studzienki kontrolno-pomiarowe
Filtry wodne
Turbiny wiatrowe
Obudowy do wentylatorów
Inne nasze produkty


Aby zalogować się do panelu klienta proszę podać poprawnie swoje dane.
[ zaloguj ]
Strona główna | Aktualności | Aprobaty | Patenty | Galeria | Linki | Kontakt
Design by Samba-AnaCom Copyright 2006 MICIŃSKI zbiorniki, szamba