szamba
  [ główna | ulubiona ]
 
Strona główna
Aprobaty
Patenty
Galeria
Linki
Lista Dystrybutorów
Kontakt

Oferujemy solidne, trwałe, w pełni ekologiczne zbiorniki przepływowe.

Poznajcie Państwo nasze separatory – zbiorniki przeznaczone na ścieki komunalne, które mogą być wykorzystane także jako osadnik gnilny.

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej w zakresie ekologii, coraz większym zainteresowaniem cieszą się przydomowe oczyszczalnie ścieków. Naturalna oczyszczalnia ścieków to prosta instalacja, dzięki której można skutecznie i całkowicie bezpiecznie zneutralizować ścieki wytwarzane w gospodarstwie domowym. W naturalnych oczyszczalniach ścieków oczyszczanie odbywa się w dwóch etapach: oczyszczanie beztlenowe oraz oczyszczanie tlenowe (z pomocą bakterii tlenowych). Pierwszy etap przebiega w osadniku gnilnym, gdzie nieczystości są rozdzielane na osad cięższy od wody oraz zawiesinę lżejszą. W toku dalszego procesu osad podlega fermentacji (wstępne oczyszczanie biologiczne), podczas której cząstki zanieczyszczeń są rozkładane na substancje rozpuszczalne w wodzie i nierozpuszczalne substancje mineralne pozostające na dnie osadnika. W praktyce, stosowane osadniki gnilne zbudowane są z kilku komór. Trzy komorowe osadniki gnilne zapewniają najwyższą efektywność działania.

Drugi etap to oczyszczanie tlenowe, które wspomagane jest urządzeniami napowietrzającymi lub zastosowaniem drenażu. Po pierwszym etapie oczyszczania uzyskujemy 60% redukcję zanieczyszczeń, natomiast po drugim prawie 90% redukcję zanieczyszczeń.

separatory

Jako uznany w branży producent wyrobów z tworzyw sztucznych, specjalizujemy się w produkcji plastikowych zbiorników do szamb oraz separatorów do przydomowych oczyszczalni ścieków. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, od lat dostarczamy Klientom nowoczesne separatory najwyższej jakości.

Separatory Miciński produkowane są z laminatu poliestrowo – szklanego, tzn. żywicy poliestrowej zbrojonej włóknem szklanym. Dzięki wykorzystaniu tego surowca, zbiorniki przepływowe charakteryzują się zarówno wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak i odpornością na wszelkiego rodzaju środki chemiczne oraz warunki atmosferyczne. Ich innowacyjna konstrukcja zapewnia im wysoką trwałość i niezawodność.

osadnik gnilny

Nasze separatory, wykorzystywane jako osadniki gnilne, stanowią kluczowy element w każdej przydomowej oczyszczalni ścieków. Mogą one działać zarówno z drenażem rozsączającym, jak i filtrem piaskowym czy złożem biologicznym.

Oferowane separatory zbudowane są z trzech komór. Poszczególne komory stanowią: 1/2, 1/3 i 1/4 całkowitej pojemności. Komory połączone są otworami umieszczonymi w przegrodach na różnych wysokościach. Każda z komór posiada oddzielną studzienkę rewizyjno – wyciągową z pokrywą zabezpieczającą otwór. Wszystkie dostępne separatory spełniają surowe normy w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji i ochrony środowiska. Ponadto uzyskały one aprobaty techniczne stwierdzające przydatność do stosowania w budownictwie. Produkujemy separatory o różnej pojemności.

Wybór odpowiedniego separatora spełniającego funkcję osadnika gnilnego to sprawa bardzo ważna w kontekście skuteczności i efektywności działania oczyszczalni. Klientom zainteresowanym uruchomieniem przydomowej oczyszczalni ścieków zapewniamy specjalistyczną pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego separatora. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty. W przypadku chęci zakupu produkowanych przez nas wyrobów, prosimy o kontakt.

Zbiornik przepływowy 2000 l.
Zbiornik przepływowy 3000 l.
Zbiornik przepływowy 4000 l.
Zbiornik przepływowy 6000 l.
Zbiornik przepływowy 8000 l.
Zbiornik przepływowy 11000 l.
Studzienka rozdzielająca


Instrukcja Posadowienia
Aby pobrać dokument proszę kliknąć na ikonce


Zapisz się do naszego systemu subskrypcji a będziesz otrzymywał informacje o każdej nowości wprowadzonej przez naszą fimę i o wszystkich naszych promocjach.
[ wyślij ]
Zbiorniki bezodpływowe
Zbiorniki przepływowe
Wyroby z laminatu
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Szamba
Studzienki kontrolno-pomiarowe
Filtry wodne
Turbiny wiatrowe
Obudowy do wentylatorów
Inne nasze produkty


Aby zalogować się do panelu klienta proszę podać poprawnie swoje dane.
[ zaloguj ]
Strona główna | Aktualności | Aprobaty | Patenty | Galeria | Linki | Kontakt
Design by Samba-AnaCom Copyright 2006 MICIŃSKI zbiorniki, szamba