szamba
  [ główna | ulubiona ]
 
Strona główna
Aprobaty
Patenty
Galeria
Linki
Lista Dystrybutorów
Kontakt

Oferujemy wyroby z laminatu, które rozwiążą problem z odprowadzaniem nieczystości.

Polecamy przydomowe oczyszczalnie ścieków – ekologiczne i solidne produkty. Zapewniamy atrakcyjne ceny wyrobów.

Oczyszczanie ścieków jest obowiązkiem każdego właściciela gospodarstwa domowego, które generuje nieczystości. Budynki znajdujące się na terenach wiejskich lub zlokalizowane na obrzeżach miast często nie są objęte systemem kanalizacji. Wówczas, idealnym rozwiązaniem pozwalającym skutecznie odprowadzać nieczystości będzie wdrożenie inwestycji jaką jest przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Proponujemy Państwu trzykomorowe oczyszczalnie – ekologiczne, wytrzymałe, doskonałej jakości produkty, dzięki którym kwestia oczyszczania i odprowadzania ścieków zostanie raz na zawsze, skutecznie rozwiązana. Wybierając nasze oczyszczalnie, wszelkiego typu ścieki z gospodarstw domowych będą neutralizowane bezpiecznie oraz oszczędnie.

Oczyszczalnie 3-komorowe są produkowane z najwyższej jakości materiałów – solidnych i trwałych tworzyw. Takim kompozytem jest laminat poliestrowo – szklany. Ten posiadający względnie niedużą wagę surowiec, odznacza się niezwykłą wytrzymałością. Obudowy z laminatu odporne są zarówno na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, jak też warunki atmosferyczne oraz działanie środków chemicznych. Wykonane z laminatu oczyszczalnie ścieków będą służyły Państwu bezproblemowo oraz bezawaryjnie przez bardzo długi czas.

przydomowe oczyszczalnie ścieków

Firma oferuje separatory - osadniki gnilne o pojemnosci 2,26m3 -3m3-4m3-6m3-8m3-11m3


Oferowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków swoją wysoką efektywność działania łączą z pełnym bezpieczeństwem eksploatacji. Spełniają one wszelkiego typu wymagania w obszarze bezpiecznego użytkowania oraz uwzględniają surowe normy w zakresie ochrony środowiska. Nasze oczyszczalnie są całkowicie ekologiczne.

Wysoka skuteczność, jaką charakteryzuje się każda dostępna u nas przydomowa oczyszczalnia ścieków, osiągana jest za pośrednictwem 3 komór. Komory te, połączone w odpowiedni sposób, umożliwiają przeprowadzenie oczyszczania ścieków poprzez proces tlenowy oraz beztlenowy. Głównym elementem oczyszczalni są zbiorniki przepływowe – separatory. Spełniają one funkcję osadnika gnilnego, który może funkcjonować z drenażem rozsączającym, filtrem piaskowym oraz złożem biologicznym. Na każdy separator składają się oddzielone od siebie przegrodami trzy komory. W przegrodach umieszczone są natomiast na różnych wysokościach otwory, które łączą komory. Każda komora posiada pokrywę oraz studzienkę rewizyjno-wyciągową. Studzienka ta daje sposobność rozdzielenia podczyszczonych ścieków oraz skierowanie ich do miejsca, w którym będzie miało miejsce oczyszczanie naturalne.

oczyszczalnie ekologiczne

Wstępne oczyszczanie ścieków w przydomowej oczyszczalni to proces, który ma za zadanie oddzielanie od ścieków substancji lżejszych i cięższych od wody (osady i zanieczyszczenia flotujące) oraz rozpoczęcie oczyszczania biologicznego (poprzez poddanie ścieków fermentacji).

W zależności od potrzeb danego gospodarstwa, oferujemy separatory o pojemności 2, 3, 4, 6, 8 i 11 tysięcy litrów.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – ceny.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania także pod względem finansowym. Dlatego też, jeśli interesuje Państwa przydomowa oczyszczalnia ścieków, której cena kształtuje się na racjonalnym poziomie, a jej zakup okaże się opłacalną inwestycją, odpowiemy na Państwa potrzeby. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami (bezpośrednio, telefonicznie, czy też mailowo), którzy odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą dokonać optymalnego wyboru oczyszczalni ścieków.


Zapisz się do naszego systemu subskrypcji a będziesz otrzymywał informacje o każdej nowości wprowadzonej przez naszą fimę i o wszystkich naszych promocjach.
[ wyślij ]
Zbiorniki bezodpływowe
Zbiorniki przepływowe
Wyroby z laminatu
Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Szamba
Studzienki kontrolno-pomiarowe
Filtry wodne
Turbiny wiatrowe
Obudowy do wentylatorów
Inne nasze produkty


Aby zalogować się do panelu klienta proszę podać poprawnie swoje dane.
[ zaloguj ]
Strona główna | Aktualności | Aprobaty | Patenty | Galeria | Linki | Kontakt
Design by Samba-AnaCom Copyright 2006 MICIŃSKI zbiorniki, szamba